Daha fazla erişim, daha iyi yerleştirme! En iyi Google konumlarına ve maksimum çevrimiçi görünürlüğe giden kolay yolu keşfedin.

Şartlar Ve Koşullar

1. Terimler
Dergi Hazirlama Programi web sitesini ziyaret ederek, bu web sitesi Şartlar ve Kullanım Koşulları, tüm yasalara ve yönetmeliklere bağlı kalacağınızı kabul ve herhangi uygulanabilir yerel uymakla sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz mevzuat. Eğer bu durumlardan herhangi biri kabul etmiyorsanız, siteye kullanmak veya erişim yasaktır. Bu sitede yer alan materyaller telif hakları ve ticari marka kanunu tarafından korunmaktadır.

2. Kullanım Lisansı

İzin geçici Dergi Hazirlama Programi Web sitesinde, sadece kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme malzemelerin (bilgi veya yazılım) bir kopyasını indirmek için verilir. Bu bir lisans değil, başlığın bir transfer hibe ve bu lisans altında değil olabilir:
değiştirmek veya malzeme kopya;
ticari amaçlar için malzeme kullanımı, ya da herhangi bir kamu ekran için (ticari veya ticari olmayan);
koda veya Web sitesi Dergi Hazirlama Programi yer alan herhangi bir yazılım ters mühendislik yokladı;
herhangi bir telif hakkı veya malzeme diğer mülkiyete ilişkin kayıtları kaldıramazsınız veya
başka bir kişi ya da “ayna” başka bir sunucu üzerinde malzemeler malzeme transferi.
Eğer bu kısıtlamaların herhangi birini ihlal ve herhangi bir zamanda Dergi Hazirlama Programi tarafından feshedilebilir Bu lisans otomatik olarak sona erer. Bu malzemelerin veya bu lisansın sona ermesi üzerine görüntüleme sonlandırma üzerine, elektronik veya basılı forma sahip herhangi indirilen malzemeler olup olmadığını imha etmeniz gerekir.

3. Dışlama

“Olduğu gibi.” Dergi Hazirlama Programi web sitesinde malzemeler sağlanan Dergi Hazirlama Programi ekspres garanti verir veya ima ve bu vesile ile, sınırlama olmaksızın zımni garanti veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet veya diğer ihlali olmayan ihlal de dahil olmak üzere, diğer tüm garantileri reddeder ve olumsuzlar hakları saklıdır. Ayrıca, Dergi Hazirlama Programi garanti veya kullanıma tür malzemelerin veya bu siteye bağlı herhangi sitelerde ilgili kendi internet web sitesinde malzemeler veya başka doğruluğu, olası sonuçları veya güvenilirliği ile ilgili herhangi bir beyanda değil.

4. Sınırlamalar

hiçbir olay Dergi Hazirlama Programi veya tedarikçileri herhangi bir zarardan sorumlu olacak (sınırlama olmaksızın dahil olmak üzere, veri veya kar kaybı için, veya bağlı iş kesintisi, hasarlar) kullanım veya yetersizlik ortaya çıkan internet sitesinde malzeme kullanmak Dergi Hazirlama Programi, Dergi Hazirlama Programi veya yetkili temsilci Dergi Hazirlama Programi rağmen ağızdan veya bu tür zararların olasılığı yazılı olarak tebliğ edilmiştir. Bazı yargı zımni garantilerin ilgili sınırlamalara izin vermez, ya da dolaylı veya tesadüfi zarardan için sorumluluk sınırları, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Düzeltmeler ve Hatalar

Dergi Hazirlama Programi web sitesinde görünen malzemeler, teknik, basım veya fotoğrafik hataları olabilir. Dergi Hazirlama Programi web sitesinde malzemelerin herhangi doğru, tam veya güncel olduğunu garanti etmez. Dergi Hazirlama Programi haber vermeden herhangi bir zamanda web sitesinde yer alan materyallerin değişiklik yapabilirsiniz. Dergi Hazirlama Programi Bununla birlikte, ortalama materyalleri güncellemeyi herhangi bir taahhütte.

6. bağlantılar

Dergi Hazirlama Programi kendi Internet web sitesi ile bağlantılı sitelerin tamamını gözden ve bu tür sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil Dergi Hazirlama Programi site tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı web sitesinin kullanılması kendi riski altındadır.

7. Değişiklikler

Dergi Hazirlama Programi haber vermeden herhangi bir zamanda web sitesi için bu kullanım şartlarını gözden geçirebilir. Bu web sitesini kullanarak bu Şartlar ve Kullanım Koşulları geçerli sürümü bağlı kalmayı kabul edersiniz.

8. Yürürlükteki Kanun

Dergi Hazirlama Programi web sitesine ilişkin herhangi bir iddia kanun hükümleriyle çelişkiye mahal vermeden, Florida kanunlarına tabidir.

Uygulanabilir Şartlar Web sitesinin Kullanılır.